Переваги роботи з ТД Спарта

Техніка працює цілодобово

Техніка працює цілодобово

Техніка під будь-яке завдання

Техніка під будь-яке завдання

Завжди на зв'язку

Завжди на зв'язку

спецтехніка Спарта Київ

Своя техніка або перевірені часом підрядники

персонал ТД Спарта

Досвідчений персонал

Будь-яка форма оплати

Будь-яка форма оплати

Оренда спецтехніки – це актуальна і затребувана послуга. Найчастіше такий транспорт необхідний для виконання разових робіт. Тримати його на балансі підприємства, витрачаючи на утримання та обслуговування чималі кошти, немає сенсу. Тому набагато доцільніше орендувати те, що потрібно рідко.

Автокран і його види
Автокран-це спеціальна техніка, яка являє собою поєднання вантажного автомобіля і підйомного крана. Застосовується вона в різних областях для широкого спектру робіт. Рекомендується взяти на прокат таку машину, їли потрібно перемістити з місця на місце вантаж великої ваги, провести будівельні або вантажно-розвантажувальні роботи.

Перш ніж вибрати кран, важливо зрозуміти які будуть стояти завдання перед такою технікою. Від цього залежить її вид і особливості. Для підбору потрібно знати наступні параметри:

вага вантажу-визначає вантажопідйомність агрегату;
відстань переміщення – від нього залежить виліт стріли;
висота підйому-допомагає підібрати правильне співвідношення довжини крана і вантажопідйомності;
розміри майданчика-дозволяють визначитися з компактністю і маневреністю техніки.
Знаючи всі перераховані параметри набагато простіше вибрати певну модель спецтехніки, яка б відповідала поставленим завданням. Сучасні Автокрани по вантажопідйомності діляться на: важкі, середні і малотоннажні.

Переваги послуг оренди
Скориставшись послугами компанії» Торговий Дім СПАРТА”, можна взяти в Києві на прокат Автомобільний кран вантажопідйомністю 20, 25, 30, 40, 80 і 120 тонн. З таким обладнанням навіть найскладніші завдання будуть виконані швидко і легко.

Дуже вигідна така послуга тим підприємствам і приватним особам, яким техніка потрібна разово або в рідкісних випадках. На користь прокату говорять наступні переваги:

істотна економія грошових коштів-покупка і утримання крана обійшлася б набагато дорожче;
не потрібно приміщення для зберігання техніки-особливо невеликим підприємствам належали б складності з знаходженням відповідного гаража для такої машини;
виняток додаткових витрат-Діагностика, придбання деталей і ремонт автомобіля обходяться зазвичай досить дорого.
Оренда автокрана в нашій компанії дозволить вам своєчасно отримати справну техніку на свій будівельний майданчик. Договір може бути оформлений на період від декількох годин і до декількох днів, а також на більш тривалий період. Кожна машина в обов’язковому порядку має всі необхідні документи, що свідчать про те, що вона справна і її дії безпечні для оточуючих. У вартість оренди вже включена робота кваліфікованого фахівця, який буде керувати такою спецтехнікою.

Для того щоб замовити кран, досить зателефонувати нам за вказаним на сайті номером телефону. Наші досвідчені оператори допоможуть визначитися з вибором техніки.