Оренда спецтехнiки

Якiсно, дорого, швидко

Замовити технiку

Якщо ви ген.підрядник, відділ постачання або приватний забудовник і вам потрібні послуги техніки на майданчику!.

Основним видом діяльності нашої компанії є надання послуг з оренди будівельної спецтехніки, а також виконання комплексного обсягу робіт під ключ механізованим методом. У своїй роботі ми орієнтуємося на клієнта: наше завдання — зрозуміти ваші потреби і запропонувати відповідні варіанти..

Будівництво будь-якого об’єкта, незалежно від масштабу: великого чи малого, призначення: житлового або промислового, вимагає залучення спецтехніки. Спеціальна техніка активно застосовується при реалізації дорожньо-транспортних проектів, комунальних роботах, прокладках трубопроводів, установці опор ліній електромережі і т. д. чому при такій затребуваності жодна велика компанія не володіє своїм автопарком будівельної техніки? Тому що Оренда спецтехніки-це вигідно, економічно виправдано і просто дуже зручно.

Оренда спецтехніки для будівельних робіт

Складно навіть уявити собі, скільки перспективних молодих будівельних компаній в Україні розорилися, намагаючись зібрати свій автопарк спецтехніки вже під час роботи над першим об’єктом. Потрібен траншеєкопач, купуємо, не вистачає гусеничного екскаватора, купуємо найпотужніший і сучасний. При цьому вони вважають, що Оренда спецтехніки (Київ і область) – це дорого.
Будь-яка спецтехніка, яка навіть простоює, вимагає грошових вкладень. Володіння своєю технікою для будівельників-це як текти в крані, вода не використовується, а лічильник крутиться, гроші витікають даремно.
Ділки будівельного бізнесу могли домогтися свого становища багато в чому тому, що знають, їх справу будувати, а послуги оренди будівельної техніки в Києві (від самоскида до гусеничного екскаватора) краще за всіх надає компанія «Спарта». Це колектив справжніх професіоналів. Все, від менеджера, який приймає дзвінки, до механіка, який знає кожен гвинтик в кожному механізмі, особливості кожного екскаватора, маніпулятора, автомобіля – це фахівці найвищої категорії.

Переваги оренди спецтехніки в компанії «Спарта»

Наша компанія за роки роботи, грунтуючись на власному досвіді, змогла зібрати самий великий і затребуваний автопарк в регіоні.
У нас ви можете взяти в оренду наступну спецтехніку:

  • Автовишка-всі сфери робіт на висоті (монтаж склопакетів, фарбування фасадів, ремонт ліній електропередач і т. д.);;
  • Автокран-оренда такого навантажувача необхідна при підйомі і переміщенні об’єктів зі значною масою (обладнання, будматеріалів, транспортних контейнерів);
  • Екскаватор-оренда гусеничного або колісного екскаватора може знадобитися для проведення масштабних земляних робіт або в якості навантажувача сипучих будматеріалів;
  • Довгомір – перевезення негабаритних вантажів;
  • Телескопічний навантажувач-для оренди навантажувача необхідно при житловому будівництві, ландшафтному дизайні, дорожніх роботах;
  • Кран-маніпулятор-гібрид вантажного автомобіля і навантажувача, перевезення будматеріалів з функцією Самозавантаження;
  • Самоскид-перевезення сипучих матеріалів, будівельного сміття і т. д.

Але наша гордість не тільки техніка в оренду. Наша команда складається з фахівців, професійних водіїв, операторів, механіків, які обслуговують спецтехніку, стежать за її технічним станом. У нашої техніки немає робочих або неробочих змін. Якщо потрібно оператори будуть змінювати один одного, а всі механізми в цілодобовому режимі виконувати свою функцію, будь то перевезення, завантаження-вивантаження, підйом на висоту і т.д. тому робота професійних механіків важлива не менше, ніж операторів. При необхідності можливий виклик фахівців на майданчик для обслуговування механізмів.
Замовляючи Послуги спецтехніки в Києві від компанії “Спарта” Ви користуєтеся цілим комплексом їх комплексом, адже робота професійні водіїв, операторів, менеджерів – це величезна перевага нашої компанії.
Якщо ви хочете розвивати свій бізнес в Україні економічно правильно, і вкладати фінанси з розумом, знайдіть грошам на покупку будівельної техніки більш гідне застосування. А всі необхідні послуги з її оренди замовте в компанії “Спарта”.

Переваги роботи з ТД Спарта

Техніка працює цілодобово

Техніка працює цілодобово

Техніка під будь-яке завдання

Техніка під будь-яке завдання

Завжди на зв'язку

Завжди на зв'язку

спецтехніка Спарта Київ

Своя техніка або перевірені часом підрядники

персонал ТД Спарта

Досвідчений персонал

Будь-яка форма оплати

Будь-яка форма оплати

x

    Залиште заявку