Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) - -
смена (8 часов) 6200 8000

Технические характеристики Автокран КС-55727 Машека

Параметры Значение
Максимальна, т 25,0
Мінімальна, т 0.7
Максимальний вантажний момент, Т. 80.0
Висота підйому максимальна, м 27.1
Висота підйому при максимальному вильоті, м 19.6
Глибина опускання, м 3.0

Оренда крана 25 тонн

У будівництві не обійтися без важкої техніки. Автокран дозволяє підняти вантаж на висоту за допомогою гуська на стрілі. Але не у кожної будівельної компанії є така техніка. Це пов’язано з тим, що автокран – це дороге обладнання, яке потребує технічного обслуговування і приміщенні під зберігання, довжина якого – кілька десятків метрів. Тому якщо компанії терміново потрібен автокран для доставки вантажу, вона укладає договір оренди.

У нашому автопарку кілька кранів – » Машека«,» Івановець ” та інші види техніки. Їх особливість-база 6х6, стріла без гуська або з ним. В якості шасі використана колісна пара МАЗ, КАМАЗ, УРАЛ. Ця база забезпечує стійкість і маневреність техніки. Стріла крана піднімає вантаж на необхідну висоту – від 3,2 метрів. База гарантує безпеку на об’єкті. Довжина стріли для вантажу – від 21 метрів.

Ми зацікавлені в довгострокових партнерських відносинах. Гарантуємо, що оренда обійдеться вигідніше, ніж покупка і утримання спецтехніки. Зможемо допомогти, якщо потрібна техніка для перенесення вантажу на короткий час. Мінімальний термін послуги оренди – від 4 годин.

До нас звертається весь Київ. Крім цього, Послуги замовляють, якщо потрібна оренда іншої техніки, доставка вантажу за допомогою автокрана за межами столиці. У нас низька ціна на оренду техніки з гуськом. Автокрани справні і застраховані. Щоб уточнити вартість і замовити техніку для доставки вантажів, залиште заявку. Менеджер передзвонить, щоб уточнити, куди і коли подати автокран, яка потрібна довжина стріли. Оренда спецтехніки під замовлення заощадить Ваш час.

Від чого залежить ціна на оренду техніки в Києві?

Автокран використовують, щоб вирішити проблему підйому і доставки вантажу під час будівництва або ремонту на об’єкті. Оренда техніки без гуська дозволяє завершити завдання, не турбуючись про транспортні витрати. Під замовлення забезпечуємо швидку подачу автокранів для виконання роботи на об’єкті. Обговорюємо мінімальний період оренди з кожним клієнтом. Залишайте заявку на замовлення, якщо терміново потрібна справна спецтехніка для перенесення або доставки вантажів. Обов’язково уточніть: потрібна стріла з гуськом або без.

Ціна послуги оренди автокранів в Києві залежить від таких характеристик:

Технічні особливості техніки-на скільки метрів вилітає стріла для перенесення вантажу, чи оснащений автокран гуськом, яка база використана. Ще важлива вантажопідйомність (доступна оренда крана, який піднімає вантаж вагою 16, 40 тонн).
Довжина стріли автокрана, наявність гуська.
Місце розташування-надаємо техніку для робіт на віддаленому об’єкті. Можемо подати автокран для вантажу до конкретного часу. Наші послуги замовляють підприємства по всьому Києву. Перед відправкою крани проходять то.
Спосіб оплати за використання автокрана – ціна вказана з ПДВ. Можете розрахуватися за замовлення, враховуючи час використання автокрана, ставку за кожен кілометр пробігу.
Мінімальний тариф можете уточнити у нашого менеджера. Якщо кран замовлений, ніхто не візьме техніку на Ваш час.
Додаткові послуги-крім автокрана без гуська надаємо бульдозер, екскаватор, трактор.
Індивідуальні побажання-якщо є вимоги щодо пробігу, довжини стріли, ми їх врахуємо при підборі. Якщо потрібно менша вантажопідйомність, запропонуємо інший кран.
Час використання автокрана-можна орендувати техніку на 0,5 або 1 зміну або використовувати кілька днів для виконання всього обсягу робіт на об’єкті.

В кожному окремому випадку ми прораховуємо вартість оренди крана без гуська або з ним. У розрахунку врахована база, вантажопідйомність, довжина стріли, швидкість подачі та інші характеристики автокрана.

Як оформити замовлення на автокран?

Ми надаємо послуги оренди комерційним і державним підприємствам. Мінімальний термін роботи-половина зміни (4 години). Вантажопідйомність техніки – 25 тонн. База-шасі 6х6.

Щоб оформити замовлення на автокран, потрібно вказати:

 • вантажність;
 • довжина і ширина вантажу;
 • база-вітчизняна (МАЗ, КАМАЗ, УРАЛ) або Зарубіжна (MAN);
 • на яку висоту потрібно підняти вантаж?
 • довжина стріли (в тому числі-з гуськом);
 • тип робіт на об’єкті;
 • коли потрібно подати автокран?
 • тип переміщуваного вантажу на об’єкті;
 • куди подати автокран?
 • час оренди крана (період);
 • індивідуальні побажання (з якою швидкістю повинна обертатися стріла, очікувана довжина гуська і т.д.).

Якщо цікавить оренда автокрана, залиште заявку. Якщо не знаєте, якою має бути стріла і база, чи обов’язкова наявність гуська, яка потрібна вантажопідйомність, ми надамо консультацію до надання послуги. Оформляйте замовлення і виконуйте необхідні роботи на об’єкті.

x

  Залиште заявку