Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) Договорная Договорная
смена (8 часов) Договорная Договорная

Технические характеристики Бульдозер Б 10

Параметры Значение
Загальні габарити 4290/2480/3180
Ширина відвалу 2.88 м
Маса 15.33 т
Колія 1.88 м

Бульдозер Б10М

Бульдозер Б10М – це різновид спецтехніки, яку використовують, коли потрібно розробити грунт, прибрати сніг або зробити відвал. Головна відмінність цієї машини-невибагливість. Її експлуатують при температурі від -40°C і в умовах високої запиленості. Також гарантія виробника допускає роботу на висоті 3000 м над рівнем моря.

Однак, покупка обладнання не завжди входить в сферу інтересів компанії. Незважаючи на надійність бульдозера Б10М, йому потрібне технічне обслуговування з заміною запчастин. Зберігання та доставка з одного майданчика на новий об’єкт також може стати проблемою. Тому оренда бульдозера Б10М – це універсальне рішення. Щоб скористатися послугою, залиште заявку нашої компанії.

Оренда або покупка: як вигідніше використовувати бульдозери в Києві?

Використання спецтехніки дозволяє працювати навіть з мерзлими грунтами. Якщо потрібен бульдозер, можете його орендувати або купити.

Переваги тимчасового використання очевидні – не потрібно турбуватися про доставку до місця робіт і витрачатися на сервісне обслуговування, коли закінчиться гарантія. Якщо плануєте не просто зробити відвал, а й використовувати бульдозери протягом довгого часу, буде простіше купити техніку.

Переваги покупки:

Офіційна гарантія виробника;
використання в будь-який час дня і ночі;
можлива оренда техніки на ваших умовах.

У нас прозора ціна на бульдозери в оренду або для покупки. Щоб уточнити деталі і оформити замовлення, залиште заявку через форму зворотного зв’язку.

Де взяти бульдозери для роботи?

Звернення до нас-це ваша гарантія того, що техніка приїде на об’єкт вчасно і в справному стані. Якщо в процесі роботи доведеться замінити запчастини, надамо іншу машину або виконаємо терміновий ремонт.

Чому ми?

забезпечимо наявність машини на потрібну вам дату;
техніка застрахована, діє гарантія;
крім бульдозера, запропонуємо трактор і оренду іншого обладнання;
організуємо доставку запчастин при необхідності;
запропонуємо купити бульдозер, якщо робота підприємства не обходиться без спецтехніки.

Залишайте заявку, якщо вам потрібна гарантія своєчасного завершення земляних робіт на об’єкті. Ми надамо універсальну техніку в заявлений термін.

x

    Залиште заявку