Риття котловану в Києві та області

Перед початком будівництва або прокладанням інженерних комунікацій потрібне проведення комплексних підготовчих робіт. Одним з етапів вважається риття котловану. Він використовується з метою прокладки труб комунікації і установки пальового фундаменту. В процесі земляних робіт з’являється траншея, а також залишаються запаси грунту, які повторно не можна використовувати в будівництві.

Наша компанія організовує не тільки риття котловану, а й вивезення грунту. Ціна послуги залежить від того, який тип грунту і коефіцієнт розпушення на ділянці, скільки спецтехніки майстри використовують для виконання робіт, коли потрібно завершити котлован, чи оренда обладнання. Для отримання точного розрахунку і замовлення послуги в Києві залиште нам заявку через форму зворотного зв’язку.

Ми виконаємо Земляні роботи на об’єкті в заявлений термін. Допоможемо підготуватися до прокладання труб, забивання паль вручну або за допомогою техніки. Підготуємо дозвільну документацію. Якщо готова технологічна карта, розробка проекту проходить без проблем.

Скільки коштує вирити котлован в Києві?

Для тих, кого цікавить риття траншей або котлованів, ми пропонуємо індивідуальний прорахунок земляних робіт. Ціна включає п аналіз грунту, навантаження і вивезення «зайвого» грунту, інші послуги за погодженням. Щоб дізнатися деталі, залиште заявку менеджеру. Ми розрахуємо вартість послуги розробки котлованів або траншей за 15 хвилин. Вартість котловану залежить від таких критеріїв:

Характеристики грунту-тип, щільність, важливість, коефіцієнт розпушення. Присутність на поверхні кущів, які необхідно усунути.
Прибирання прилеглої території до розробки котловану – чи потрібно збирати сміття, викорчовувати Дерева для виконання робіт.
Необхідність знімати родючий шар грунту для підготовки до майбутнього котловану.
Віддаленість будівельного майданчика-враховуємо, наскільки далеко потрібно їхати до майбутнього котловану. Вважаємо основною зоною роботи весь Київ. Однак, риття у віддалених районах обійдеться дорожче. Це пов’язано з тим, що зростають транспортні витрати на роботу.
Глибина котловану-рахуємося з метою клієнта. Можлива технологічна підготовка траншеї для укладання труб або створення великого котловану під фундамент споруди механізованим способом. У другому випадку глибина зазвичай вище 200 см.
Особливості завдання-риття котловану у відвал або потрібно вивозити грунт з об’єктів?
Кількість працівників, які задіяні в підготовці до майбутнього котловану, безпосередніх земляних роботах механізованим способом або вручну.
Копка з допоміжними послугами-вивезення грунту за межі об’єктів, зміцнення стін, оренда техніки.

Також ми враховуємо складність і терміновість надання послуги. Термін завершення земляних робіт безпосередньо залежить від особливостей грунту. Розробка займає більше часу там, де складний грунт. Якщо після завершення робіт грунт далі не використовують, її доводиться вивозити. При наданні даної послуги ціна розраховується за кожен куб.

Де замовити риття котловану?

Київ-це велике і постійно мінливе місто, де будуються нові будівлі. Для підготовки фундаменту під них, потрібно знайти компанію, яка виконає Земляні роботи, необхідні котловану. Ми вивчаємо характеристики грунту (особливо – коефіцієнт розпушення), а потім відправляємо спецтехніку і виконуємо копання. Вчасно завершуємо Земляні роботи із заданою метою.

Однак, копка котлованів – це не єдине наше завдання, як підрядника. Після надання послуги ми вивозимо грунт і збираємо сміття. Нам важливо, щоб ви могли легко підійти до котловану і завершити будівельні роботи в рамках проектів.

Переваги копки котлованів у нас:

Комплексний підхід – не буде потрібно Оренда спецтехніки.
Універсальність-наші послуги використовують приватні клієнти та організації.
Оперативна робота-враховуємо Ваші терміни побудови і намагаємося, щоб завдання було виконано вчасно. Пропонуємо провести геологічні дослідження до будівництва.
Низька ціна-комплексне виконання заходів обходиться дешевше, ніж окремо оренда, інженерний супровід в будівництві. Вартість вивезення сміття розрахована за куб.

Щоб замовити копку котловану або траншеї, залиште заявку. Ми організуємо виїзд спецтехніки до Києва для виконання необхідних заходів. Менеджер уточнить деталі (дата, оренда обладнання, умови), необхідні котловану.

Переваги роботи з ТД Спарта

Техніка працює цілодобово

Техніка працює цілодобово

Техніка під будь-яке завдання

Техніка під будь-яке завдання

Завжди на зв'язку

Завжди на зв'язку

спецтехніка Спарта Київ

Своя техніка або перевірені часом підрядники

персонал ТД Спарта

Досвідчений персонал

Будь-яка форма оплати

Будь-яка форма оплати

x

    Залиште заявку