Довгомір 7 метрів 10 тонн

  • Вантажність 10 т;
  • Довгий 7 метров;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) 2000 2400
смена (8 часов) 4000 4800

Довгомір 13

  • Обсяг 12 м3;
  • Довжина платформи 6 м;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) Договорная Договорная
смена (8 часов) Договорная Договорная

Переваги роботи з ТД Спарта

Техніка працює цілодобово

Техніка працює цілодобово

Техніка під будь-яке завдання

Техніка під будь-яке завдання

Завжди на зв'язку

Завжди на зв'язку

спецтехніка Спарта Київ

Своя техніка або перевірені часом підрядники

персонал ТД Спарта

Досвідчений персонал

Будь-яка форма оплати

Будь-яка форма оплати

Будівельна і транспортна сфери завжди були тісно пов’язані між собою. Навіть найменший будиночок на дачі або сарай на присадибній ділянці неможливо побудувати без використання доставки матеріалів і використання спецтехніки.

Сучасні процеси оптимізації бізнесу ще більш тісно переплели обидва напрямки діяльності. Сьогодні Будівельні компанії не закуповують власні автопарки-це дорого і недоцільно. Вони користуються послугами з оренди спецтехніки в профільних компаніях. Одними з найбільш затребуваних автомобілів для перевезення є довгоміри. Їх оренда обходиться відносно недорого, але дозволяє заощадити багато часу і фінансів.

Види довгомірів і області їх використання

Довгомір – це транспортний засіб для вантажоперевезення великогабаритних вантажів. Складається з тягача і напівпричепа. В якості тягача використовується автомобілі, оснащені трьома осями колісної бази. Двосхилий задня вісь забезпечує високу прохідність і вантажопідйомність напівпричепа з тягачем.

Напівпричепи можуть бути різних видів і застосовуються в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться:

Бортові-оренда довгоміра з таким напівпричепом знадобиться, якщо потрібно перевезти довгі вантажі або будматеріали (труби, металеві конструкції, та інші);
Шаланда-Бортовий довгомір з відкидними бортами, така спецтехніка дозволяє значно розширити можливості перевезень;
Платформа для вантажоперевезення техніки-такі довгоміри беруть в оренду для транспортування будівельної та сільськогосподарської техніки;
Самоскиди-замовити оренду такого транспортного засобу доцільно для перевезення великої кількості сипучих матеріалів-піску, щебеню;
Панелевози-спеціальні платформи довгомірів, які призначені для перевезення будівельних панелей та інших плиткових конструкцій;
Довгомір з маніпулятором-універсальний транспорт, який дає можливість здійснювати навантаження і розвантаження без залучення додаткової техніки.

Послуги напівпричепа з тягачем на сьогоднішній день в Києві надають багато компаній, але далеко не кожна має різні види цих потужних і функціональних автопоїздів.

Специфіка оренди довгоміра (Компанія ТД “Спарта”)

Тягач з причепом подовженого виду може мати Різні технічні характеристики. Для замовлення послуги потрібно врахувати такі параметри:

Вантажопідйомність-напівпричепи можуть перевозити від 20 тонн до 25 тонн. У деяких випадках вага може бути менше, але якщо габарити дають можливість використовувати автомобіль звичайних габаритів, це буде виправдано. Оренда довгоміра дорожче, ніж звичайного вантажного авто. Якщо ж вантаж має невелику вагу, але значну довжину, краще використовувати довгоміри;
Довжина – цей параметр знаходиться в межах від 10 метрів до 30 метрів. Іноді довгоміри з максимальною довжиною використовують не для транспортування довгих елементів, наприклад труб, а Будматеріали у великій кількості, наприклад, цегла або тротуарну плитку. Оренда дозволяє заощадити час і гроші на кількості рейсів орендованої техніки стандартних габаритів.

Сфера використання негабаритних вантажних автомобілів дуже широка, тому замовити оренду довгоміра в Києві завжди вигідно і зручно.

Як замовити послугу оренди довгоміра в ТД “Спарта”

Для замовлення оренди довгоміра в нашій компанії досить одного телефонного дзвону. Наші менеджери завжди на зв’язку. Вони проконсультують і підкажуть, який вид спецтехніки буде оптимальним для виконання завдань клієнта, і яка ціна оренди. Якщо вам потрібно перевезти битовку – це може бути одна машина, якщо вам потрібно перевести не одну битовку, а дві, то доцільніше взяти в оренду і перевезти їх довгоміром і заощадити час і гроші на двох рейсах.

Наша техніка надійна і в ідеальному технічному стані. Не існує завдання, з яким Спецтехніка в оренду від ТД «Спарта» (Київ) не могла б впоратися.

x

    Залиште заявку