Самоскида 25 тонн

Самоскида 25 тонн

 • Вантажність 25 т;
 • Об'єм кузова 18 м3;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) - -
смена (8 часов) 6400 7700
Самоскид 30 тонний

Самоскид 30 тонний

 • Вантажність 30 т;
 • Об'єм кузова 20 м3;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) - -
смена (8 часов) - -
Самоскид 20 тонн

Самоскид 20 тонн

 • Вантажність 20 т;
 • Об'єм кузова 12.5 м/куб;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа)
смена (8 часов) 5200 6000
Самоскид 10 тонн

Самоскид 10 тонн

 • Вантажність 10 т;
 • Об'єм кузова 8.2 м/куб;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) - -
смена (8 часов) 4200 5000
Самосвал 30 тонн

Самоскид 30 тонн

 • Вантажність 30 т;
 • Об'єм кузова 20 м/куб;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) - -
смена (8 часов) 5800 7000
Самоскид КАМАЗ 15т

Самоскид КАМАЗ 15т

 • Вантажність 15 т;
 • Об'єм кузова 11 м/куб;
Цена (грн.): нал. безнал.
полсмены (4 часа) 4600 5520
смена (8 часов) 5400 6480

Переваги роботи з ТД Спарта

Техніка працює цілодобово

Техніка працює цілодобово

Техніка під будь-яке завдання

Техніка під будь-яке завдання

Завжди на зв'язку

Завжди на зв'язку

спецтехніка Спарта Київ

Своя техніка або перевірені часом підрядники

персонал ТД Спарта

Досвідчений персонал

Будь-яка форма оплати

Будь-яка форма оплати

Оренда самоскида в Києві-все пропонують, а вибирають ТД Спарта

Якщо говорити про спецтехніку для вантажоперевезень, то самоскид – це перше, що спадає на думку. Такі асоціації виникають не дарма, на будь-якому споруджуваному об’єкті працює відразу кілька одиниць такої техніки. Більшість компаній намагаються мати хоч одну або дві машини в своєму автопарку, але кожному будівельнику відомо, самоскидів багато не буває. Тому оренда самоскида в Києві-це така популярна послуга.

У яких сферах популярна послуга ” оренда самоскида»
Найчастіше цей вид спецтехніки використовується для перевезення будівельних вантажів. Але знайшов він застосування і в інших галузях. Коли йде збирання врожаю зернових сільськогосподарські компанії буквально засипають нашу компанію заявками на оренду Камазів. Не дивно, адже часу у них мало, а роботи багато. Використовують цю техніку житлово-комунальні підприємства, користується популярністю послуга оренди для проведення дорожніх робіт, при очищенні снігу, для вивезення будівельного сміття, потрібно завезення грунту.

Заводи з виробництва сипучих будівельних матеріалів при великих обсягах робіт теж роблять замовлення на оренду самоскида.

Як вибрати самоскид для оренди
Щоб оптимізувати роботу і зрозуміти, як зробити навантажувальні та розвантажувальні маніпуляції, а також вантажоперевезення максимально комфортними, потрібно знати, які бувають самоскиди і як їх правильно вибирати.

По вантажопідйомності

Є три категорії, які найчастіше потрібні клієнтам нашої компанії. В оренду можна взяти середні (DAF), здатні перевозити і саморозвантажувати до 10 тонн. Важкі JCB з вагової категорій від 10 до 30 тонн. І надважкі Камази від 30 тонн. Найчастіше компанії, яким потрібні послуги самоскида, цікавляться саме цими машинами. У нашому автопарку представлені моделі наступних виробників:

 • DAF;
 • JCB;
 • КАМАЗ;

Самоскиди DAF – це надійність при високій швидкості пересування. JCB-швидкість і плавність саморозвантаження. КАМАЗ-потужність гідравлічного підйомника.

Напрямок вивантаження

Бічна – у таких моделей відкидаються бічні борти. Це робить завантаження більш зручним. Кузов таких моделей нагадує кузов звичайних вантажних машин.
Задня-стандартна для JCB. Цей напрямок вивантаження використовується з різними шасі, застосовується в будівництві, для вивезення сміття, снігу;
З трьох сторін-найзручніший вид для сільськогосподарських потреб, коли йде прибирання ЗЕРНОВИХ. Під час завантаження і вивантаження машина може максимально близько будь-якою стороною під’їхати комбайну або елеватору.
Ми надаємо послуги оренди будь-якої з цієї спецтехніки. Вам потрібно просто вказати менеджеру завдання, а він сам підбере вам модель.

Як взяти в оренду самоскид
Зателефонувати в компанію “Спарта”. У нашому автопарку є найнадійніші і затребувані моделі. але не варто затягувати. Поки ви думає, як заощадити на оренді і шукайте найдешевші варіанти, ваші конкуренти вже дзвонять нам і замовляють самоскиди. Ми чекаємо ваших заявок.

x

  Залиште заявку