Переваги роботи з ТД Спарта

Техніка працює цілодобово

Техніка працює цілодобово

Техніка під будь-яке завдання

Техніка під будь-яке завдання

Завжди на зв'язку

Завжди на зв'язку

спецтехніка Спарта Київ

Своя техніка або перевірені часом підрядники

персонал ТД Спарта

Досвідчений персонал

Будь-яка форма оплати

Будь-яка форма оплати

Телескопічний навантажувач: Заміна бригади вантажників

Телескопічний навантажувач – це універсальна техніка для виконання навантажувальних і розвантажувальних робіт. Складається агрегат з шасі-самохідної колісної основи, під управлінням оператора, і підйомника-що представляє собою стрілу, на закінчення якої є можливість встановити різне навісне обладнання. Найчастіше використовуються Спецтехніка в сільському господарстві і будівництві.

Найпоширеніше обладнання, яке використовується для навантажувача JCB, є вила для піддонів. Ними можна захоплювати практичні будь-які вантажі і переміщати їх не тільки вгору-вниз, але і під кутом по відношенню до основи при проведенні розвантажувальних робіт. В цьому і є основна перевага даного виду техніки. Оренда телескопічного навантажувача в компанії» Спарта ” недорога, якщо врахувати, скільки роботи він може переробити за одну зміну.

Основні характеристики телескопічного навантажувача
Особливості будови техніки дають можливість використовувати її в різних сферах. Наприклад, завантажувати і розвантажувати причепи або фури, без необхідності переміщення вантажу всередині причепа. Стрілою можна поставити необхідну техніку на дах невисокого будинку, або зняти тюк сіна з-під даху ангара. Це значно прискорює і спрощує виконання цілого ряду робіт за допомогою спецтехніки.

Деякі моделі телескопічного навантажувача володіють вражаючою вантажопідйомністю. Наприклад, телескопічний навантажувач JCB (який можна взяти в оренду в нашій компанії) мають наступні характеристики: Вантажопідйомність 4 т, Висота підйому 17 м.але це не означає, що агрегат підніме 4000кг на 17 метрів. У міру висунення стріли під кутом 70 градусів по відношенню до основи, навантажувач може підняти близько однієї четвертої заявленої номінальної вантажопідйомності. Але якщо врахувати, що при цьому вантаж знаходиться на висоті 17 метрів, а його потрібно зняти і акуратно опустити на землю або зняти і переставити на висоту 5 метрів за одну маніпуляцію, характеристики такої техніки вражають.

Сфери використання телескопічних навантажувачів JCB, які можна орендувати в нашій компанії
Застосування телескопічних навантажувачів так широко, а Послуги його оренди так популярні:

  • Вантажно-розвантажувальні роботи для транспортування вантажів;
  • Виготовлення бетонних сумішей;
    Складування при заготовленні сільськогосподарських кормів або іншому тривалому зберіганні;
  • Демонтаж різних конструкцій і споруд;
  • Збірка висотних конструкцій з металу.

У нашій компанії замовляли в оренду телескопічні навантажувачі торгові фірми, промислові підприємства, сільськогосподарські компанії, організації з житлово-комунального комплексу та багато інших.

Як замовити навантажувач з телескопічною стрілою в оренду в Києві?
Щоб зробити замовлення оренди телескопічного навантажувача в Києві, вам потрібно зв’язатися з нашим менеджером. Зробити це можна через сайт або по телефону. Сьогодні, як ніколи, актуальний вислів, що час – це гроші.

Припустимо, ви не берете в оренду техніку, а користуєтеся послугами двох вантажників, які протягом дня з обідом, перекурами розвантажують фуру. Оплата у них погодинна і поспішати особливо нікуди. Вони розвантажили, тепер потрібно весь вантаж акуратно перенести і складувати в стопки в іншому кутку складу. Ще день роботи. За допомогою телескопічного навантажувача виконання цього завдання можливе за одну зміну. Вважайте самі, в якому випадку ви витратите більше нервів, часу і грошей. Чекаємо ваших дзвінків!

x

    Залиште заявку